Jaký typ sanitární keramiky koupit?

Posted on 15/03/2018 1:53pm

Záchod je velmi podstatnou mistnosti každého bytu. Je to nejenom prostor každodenní hygieny, ale též prostor, kde můžete se relaxovat po těžkém dnu. Výborné zařízení záchodu není snadné. Radime Vám přečist náš článek, abyste se dozvěděli víc o módních řešeních, které můžete použít v Vaším záchodě.


toaleta
Source: pixabay.com
Především chceme Vám navrhnout pozoruhodné řešení pokud jde o sanitární keramiku. V dnešní době máte doopravdy obrovský výběr různorodných modelů sanitárních keramik. Určitě primárním vybavením každé toalety je toaletní mísa. V obchodech můžete najít doopravdy velké množství rozmanitých modelů toaletních mís. Kromě obrovského výběru tvarů máte rovněž výběr jestli jde o barvu. Samozřějmě nejznamější je bílá barva, ale kromě toho v obchodech můžete nabyt také napříklád černé záchodové mísy. Nicmeně majorita sanitární keramiky je v bílé barvě.

Jestli jde o typy toaletních mís můžeme je rozlišovat na tří primární kategorie. Současně nejpopulárnější jsou závěsné záchodové mísy, u kterých se splachovací modul zabudovuje v stěně. Kromě toho existují rovněž tzv. kombi klozety – kde mísa a splachovadlo tvoří celek. Je to velice praktické řešení, díky kterému můžete schovat nádrž s vodou. Poslední typ toaletních mís jsou skoro už nepouživáné stojící klozety, kde nádrž vody je umistěná na zdí nad mísou.


veřejné WC
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com
Kromě toaletních mís v každé toaletě musí být prostor pro umyvadlo. Stejně jako u záchodových mís můžete koupit umyvadla v různorodných barvech. Samozřejmě nejpopularnější je bílá barva. Ještě větší výběr budete mít jestli jde o tvar umyvadel. Typy umyvadel můžeme rozlišit na několik základních skupin. Nejpopularnější jsou určitě umyvadla závěsné, jsou to klasické umyvadla, které můžete nabyt v různorodných rozměrech. Obrovskou výhodou takových umyvadel je dost nízká cena. Dalším druhem jsou umyvadla zapuštěná – které častěčně jsou skryté v skřince nebo speciální desce. V prodejnách můžete nalézt rovněž pozoruhodné řešení - dvojumyvadla. Jestli máte ohromnou toaletu je to opravdu skvělý nápad. Zvláště jestli máte velkou rodinu. Podstatný je též materiál, který použito na výrobu umyvadel. Samozřejmě nejpopularnější je keramika, ale kromě toho v prodejnách můžete koupit také umyvadla vyprodukované ze skla, umělého kamenu nebo mramoru. Jsme jistý, že nabídka prodejn je tak bohatá, že každý najde perfektní sanitární keramiku pro sebe. Výběr je opravdu velký, nejen pokud jde o tvary, ale též pokud jde o barvy. Všechno závísí na Vaší fantazie.

Tags: domu, napad, klozety